2/03/2015

AKTUALIZACJA WŁOSÓW - GRUDZIEŃ i STYCZEŃ

Wreszcie znalazłam trochę czasu na miesięczne podsumowanie:) Zapraszam do czytania;) Na początek małe porównanie na zdjęciu:)

aktualizacja włosów - grudzień i styczeń
                               Listopad                                           Grudzień                                         Styczeń


MYCIE: Cały grudzień skalp myłam na zmianę szamponem Alterra papaja&bambus lub szamponem Cien z oliwą z oliwek. Długość myta żelem Hipp. W styczniu skalp myłam praktycznie tylko szamponem Cien z oliwą z oliwek, a długość również żelem Hipp.

ODŻYWIANIE: Grudzień: Na zmianę maski Kallos Color, Kallos Keratin, Kallos Chocolate i maska Farmona Bamboo&Oils (recenzja). Styczeń: Wszystkie powyższe maski + Isana Professional, Effektiv Kur Oil Care. Od czasu do czasu odżywka Ziaja do włosów przetłuszczających się (wkrótce recenzja).

OLEJOWANIE: Cały grudzień i styczeń olej z orzechów laskowych na balsam Mrs Potter's z aloesem.

WCIERKI: Grudzień - ampułki RadicalMed (recenzja) i Spray na porost Agafii. Styczeń - codziennie na noc serum łopianowe Elfa i po każdym myciu spray Beaver Professional. Z Elfy nie jestem zadowolona, jedyny plus to znikoma zawartość palmy sabałowej w składzi. Beaver Professional świetnie pobudza mikrokrążenie skóry głowy ze względu na zawartość mentolu (świetnie sprawdza się też jako spray do ochrony włosów przed słońcem, więcej o nim pisałam już tutaj)

SUPLEMENTACJA: Grudzień i styczeń suplement Vitamex-Farm z wyciągiem z drożdży (bardzo dobry suplement diety, choć nie tak efektowny jak kuracja drożdżowa) i skrzypu polnego oraz tran w kapsułkach.

KURACJE: Cały grudzień kuracja siemeniem lnianym. Styczeń - brak.

Przez 2 miesiące opanowałam wypadanie, zagęściłam trochę włosy. Miesięczny przyrost od grudniowego farbowania to 2 cm. Obecna długość włosów to 60 cm.

PLANY NA LUTY:

ZAGĘSZCZENIE WŁOSÓW za pomocą wcierki Jantar, ampułek Placenta, POBUDZANIE MIKROKRĄŻENIA SKÓRY GŁOWY wcierką Beaver Proffesional. Jak ją wykończę planuję zakup balsamu Seboradin przeciw wypadaniu włosów i przetestowaniu go tylko na skalp (szukałam jakiejś sensownej recenzji, ale większość dziewczyn testowała go na włosach, a nie właśnie na skalie).
Poza tym suplementacja olejem z ogórecznika w kapsułkach, kuracja drożdżowa.

18 komentarzy:

Dziękuję za odwiedziny;) Jeśli masz pytanie, zadaj je w komentarzu pod postem - na pewno odpowiem!

To nie jest miejsce na reklamę, więc proszę o niepozostawianie linków i komentarzy mających na celu autopromocję. Wszystkie tego typu treści nie będą publikowane;) Komentarze stanowiące offtop od tematyki bloga również trafią do spamu:)

Copyright © 2017 HappySunny