2/04/2017

PALETKA KOLOROWYCH KAMUFLAŻY GOLDEN ROSE - CORRECT&CONCEAL CAMOUFLAGE CREAM PALETTE

Hej;) Ostatnio w poście z serii kupiłam, używam, co o tym myślę, pokazywałam Wam paletkę kamuflaży. Postanowiłam zrobić o niej osobny post, powiedzieć Wam, do czego poszczególne kolory można wykorzystać. Jeśli ciekawi Was temat kamuflowania wszelkich niedoskonałości cery, koniecznie przeczytajcie dzisiejszy post.

paletka kolorowych kamuflaży golden rose


Kamuflaże są bardzo kremowe, plastyczne. Ich konsystencja nie jest zbyt tłusta, ani zbyt tępa. Jedyny ich minus, o którym wspominam także w filmiku, jest wydajność. Po miesiącu użytkowania widać spore zużycie.

Mamy tutaj sześć kolorów - beżowy, łososiowy, żółty, zielony, fioletowy oraz czerwony.

Beżowy kamuflaż posłuży nam do przykrywania niedoskonałości, możemy go nałożyć na kolory kamuflaż lub solo.

Łososiowy kamuflaż neutralizuje cienie pod oczami, o bardziej żółtym zabarwieniu, dla naszej karnacji będzie najbardziej odpowiedni. 

Żółty kamuflaż świetnie zneutralizuje wszelkie zaczerwienienia, a więc mogą go stosować osoby z cerą trądzikową, czy naczynkową. Na pewno lepiej sprawdzi się u osób o ciepłym typie urody. Można go również użyć do neutralizowania sinych cieni pod oczami.

Zielony kamuflaż również służy do neutralizowania zaczerwienień, ale ten kolor bardziej przypadnie do gustu osobom o chłodnym lub neutralnym typie urody, u osób o ciepłym typie urody może się trochę odznaczać, może sprawiać, że twarz będzie wyglądała szaro.

paletka kolorowych kamuflaży golden rose

Fioletowy kamuflaż zakryje żółte i szare przebarwienia na skórze, zakamufluje wszystkie te miejsca, w których skóra wygląda na ziemistą. Sprawia, że skóra staje się bardziej promienista, rozświetlona, rozjaśniona.

Pomarańczowy kamuflaż przykryje cienie pod oczami, lepiej sprawdzi się u osób z ciut ciemniejszą karnacją i naprawdę dużymi zasinieniami.

paletka kolorowych kamuflaży golden rose

 Zerknijcie na swatche poszczególnych odcieni.

paletka kolorowych kamuflaży golden rose

paletka kolorowych kamuflaży golden rose

Na koniec zapraszam Was na filmik, w którym zobaczycie jak i gdzie nakładam poszczególne kolory kamuflaży oraz jaki ostateczny efekt one dają.


Dajcie znać w komentarzach, czy stosujecie kolorowe kamuflaże do zakrywania niedoskonałości oraz czy używałyście konkretnie tej paletki.

3 komentarze:

Dziękuję za odwiedziny;) Jeśli masz pytanie, zadaj je w komentarzu pod postem - na pewno odpowiem!

To nie jest miejsce na reklamę, więc proszę o niepozostawianie linków i komentarzy mających na celu autopromocję. Wszystkie tego typu treści nie będą publikowane;) Komentarze stanowiące offtop od tematyki bloga również trafią do spamu:)

Copyright © 2017 HappySunny