10/15/2018

RECENZJA PODKŁADU AFFECT SKIN EXPERT MOISTURIZING FOUNDATION DRY ANX MIXED SKIN

Hej;) Dzisiaj zapraszam Was na recenzję podkładu Affect Skin Expert Moisturizing Foundation Dry and Mixed Skin. Czy jest lepszy od drogeryjnych podkładów? Jeśli jesteście ciekawi mojej opinii na jego temat, przeczytajcie dzisiejszy post;)

podkład affect skin expert moisturizing foundation dry and mixed skin


Podkład zamknięty jest w matowej szklanej buteleczce z pompką.

Dedykowany jest skórze suchej i mieszanej.

Ma dość gęstą, kremową konsystencję. Jest plastyczny, co oznacza, że dobrze nakłada się go zarówno palcami, pędzlem jak i gąbką. Ja akurat najczęściej aplikuję go rozgrzanymi dłońmi lub gąbką dzięki czemu lepiej wtapia w skórę, wygląda naturalniej i mniej smuży. 

Podkład nie zastyga. Ma błyszczące wykończenie, więc zdecydowanie wymaga przypudrowania. Krycie na twarzy możemy budować od lekkiego do średniego. Nie wygląda ciężko, nie tworzy efektu maski. Jest nawilżający, lekki, komfortowy, nie czuć go na skórze. Delikatnie wygładza twarz. Nie zapycha porów.

podkład affect skin expert moisturizing foundation dry and mixed skin

Jego minusem jest kiepska trwałość. Nie jest to podkład do zadań specjalnych. Na twarzy nie utrzymuje się nawet tych 8 godzin. Dość łatwo się ściera, warzy się w załamaniach nosa, na nosie, w okolicach ust. Wyświeca się dość standardowo, po kilku godzinach, jak większość tego typu nawilżających podkładów.

Mimo to lubię po niego sięgać, szczególnie wtedy kiedy wychodzę na 3-4 godziny. Bardzo lubię go za naturalny efekt, dobre krycie i delikatny efekt wygładzenia.

Na ten moment są cztery odcienie, wszystkie w ciepłej, żółtej tonacji. Ja mam odcień 02. Oceniając po swatchach, które znalazłam w Internecie, wydawał mi się odpowiedni do mojej jasnej karnacji. W rzeczywistości jest za jasny i zbyt bananowy. Moja skóra ma bardziej oliwkowe tony.

Dzięki żółtemu zabarwieniu podkład świetnie neutralizuje zaczerwienia. Dzięki temu zyskuje na kryciu - możemy go nałożyć mniej, a przebarwienia zostaną zatuszowane.

Podkład ma pojemność 30 ml i kosztuje około 60 zł.

podkład affect skin expert moisturizing foundation dry and mixed skin 02

Dajcie znać w komentarzach, czy znacie ten podkład i jeśli tak, jak się u Was sprawdza. Napiszcie też jaki jest Wasz ulubiony podkład nawilżający.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny;) Jeśli masz pytanie, zadaj je w komentarzu pod postem - na pewno odpowiem!

To nie jest miejsce na reklamę, więc proszę o niepozostawianie linków i komentarzy mających na celu autopromocję. Wszystkie tego typu treści nie będą publikowane;) Komentarze stanowiące offtop od tematyki bloga również trafią do spamu:)

Copyright © 2017 HappySunny