2/25/2019

RECENZJA PODŁADU BELL NUDE LIQUID POWDER

Hej:) Dzisiaj zapraszam Was na post z recenzją podkładu Bell Nude Liquid Powder. Jeśli chcecie wiedzieć czy podkład jest takim hitem jak wszyscy głośno twierdzą, koniecznie czytajcie dalej:)

podkład bell nude liquid powder


Jego konsystencja jest rzadka, lejąca i jakby lekko tłusta. Ma krycie średnie plus, które można zbudować do pełnego. Podkład zastyga. Ma półmatowe wykończenie, ale zdecydowanie wymaga przypudrowania. Twarz wygląda w nim nieskazitelnie, porcelanowo. Skóra jest wygładzona, a pory stają się niewidoczne. Podkład nie powoduje efektu maski, ale też nie zapewnia naturalnego wyglądu. Pomimo mocnego krycia jest lekki i niewyczuwalny na skórze. Delikatnie wyświeca się w ciągu dnia. Nie warzy się, nie ściera, nie wchodzi w załamania skóry - nawet po 12 godzinach wygląda nieskazitelnie. Nie oksyduje, nie zapycha porów, nie powoduje powstawania niedoskonałości.

podkład bell nude liquid powder

Minusem jest na pewno gama kolorystyczna. Brakuje tu jasnych, delikatnie żółtych odcieni. Mamy tu tylko cztery kolory. 01 jest bardzo jasna, wręcz biała, i różowa. 02 jest beżowa, ale dość ciemna.

podkład bell nude liquid powder

Podkład zamknięty jest w szklanej buteleczce z pipetką. Opakowanie to ogromny minus tego podkładu - produkt się z niego wylewa, osadza na gwincie i brudzi wszystko wokół. Niestety wpływa to też negatywnie na wydajność kosmetyku. Na pewno nie wzięłabym tego kosmetyku w podróż.

Uwielbiam go za efekt bluru na skórze, bardzo dobrą trwałość i porządne krycie. Ten podkład powinien dobrze sprawdzić się na każdym typie skóry.

Dajcie znać w komentarzach czy znacie ten kosmetyk. Jeśli tak, koniecznie napiszcie jak się u Was sprawdził.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny;) Jeśli masz pytanie, zadaj je w komentarzu pod postem - na pewno odpowiem!

To nie jest miejsce na reklamę, więc proszę o niepozostawianie linków i komentarzy mających na celu autopromocję. Wszystkie tego typu treści nie będą publikowane;) Komentarze stanowiące offtop od tematyki bloga również trafią do spamu:)

Copyright © 2017 HappySunny