4/19/2019

RECENZJA PODKŁADU GOLDEN ROSE HD

Hej:) Dzisiaj zapraszam Was na recenzję podkładu Golden Rose HD. Jeśli chcecie wiedzieć czy się u mnie sprawdził, koniecznie czytajcie dalej :)

podkład golden rose hd

Podkład ma gęstą i kremową konsystencję. Dobrze się rozprowadza zarówno gąbeczką jak i pędzlem. Jego krycie jest średnie, ale łatwo można je budować. Ma satynowe wykończenie. Bardzo mocno wygładza skórę i bluruje pory - ogółem robi efekt photoshopa zarówno na żywo jak i na zdjęciach. Delikatnie zastyga i matowieje, ale dobrze jest go przypudrować. Nie jest całkowicie niewyczuwalny na skórze, ale jest bardzo komfortowy.

podkład golden rose hd

Bardzo dobrze się utrzymuje. Nie ściera się, nie warzy, nie wchodzi w zmarszczki. Nie wyświeca się jakoś mocno. Nie oksyduje. Nie zapycha porów, nie powoduje powstawania niedoskonałości.

Podkład zamknięty jest w plastikowej, eleganckiej tubce ze złotą nakrętką.

Lubię go za dobre krycie, trwałość i efekt photoshopa przy jednoczesnym zachowaniu naturalności.

Posiadam trzy odcienie - 01 Porcelain, 03 Almond 05 Cool Sand. 01 Porcelain jest jasny i różowy, 03 Almond dość ciemny i bardzo żółty a 05 jest beżowo-chłodny, ziemisty o średniej ciemności. Ja najczęściej mieszam 03 z 01 lub 03 z 05. Generalnie gama kolorystyczna jest dość duża, choć brakuje mi w niej jasnych i lekko żółtych odcieni.

Od lewej: 05 Cool Sand, 01 Porcelain, 03 Almond

Dajcie znać w komentarzach czy znacie ten podkład i jakie jest Wasze zdanie na jego temat.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny;) Jeśli masz pytanie, zadaj je w komentarzu pod postem - na pewno odpowiem!

To nie jest miejsce na reklamę, więc proszę o niepozostawianie linków i komentarzy mających na celu autopromocję. Wszystkie tego typu treści nie będą publikowane;) Komentarze stanowiące offtop od tematyki bloga również trafią do spamu:)

Copyright © 2017 HappySunny