8/19/2019

RECENZJA PODKŁADU KOBO MATTE COVER FOUNDATION

Hej:) Dziś zapraszam Was na recenzję podkładu Kobo Matte Cover. Jeśli chcecie poznać moją opinię na jego temat, czytajcie dalej :)

podkład kobo matte coverPodkład ma płynną konsystencję. Łatwo się rozprowadza, dobrze rozkłada się na skórze. Jego krycie jest średnie, ale delikatnie można je zbudować. Bezpośrednio po nałożeniu ma satynowe wykończenie. Po chwili delikatnie matowieje, ale i tak dobrze jest go przypudrować.

Jest kompletnie niewyczuwalny na skórze - nie ściąga jej, nie daje uczucia ciężkości.

Podkład dość dobrze się utrzymuje. Nie warzy się, praktycznie wcale nie wyświeca się w ciągu dnia. Nie wchodzi w zmarszczki. Niestety troszeczkę się ściera po kilku godzinach. Nie zapycha porów. Nie podkreśla suchych skórek. Nie wygląda na twarzy płasko i sucho.

podkład kobo matte cover

Zamknięty jest w szklanej matowej buteleczce.

Ja używam odcienia 903 Golden Beige. Jest on idealnie wyważony między żółtymi i beżowymi tonami. Pokład nie oksyduje.

Kobo Matte to bardzo dobry podkład na co dzień dla cer suchych i mieszanych.

Dajcie znać w komentarzach czy używałyście tego podkładu. Jeśli tak, koniecznie podzielcie się swoją opinią na jego temat.

4 komentarze:

Dziękuję za odwiedziny;) Jeśli masz pytanie, zadaj je w komentarzu pod postem - na pewno odpowiem!

To nie jest miejsce na reklamę, więc proszę o niepozostawianie linków i komentarzy mających na celu autopromocję. Wszystkie tego typu treści nie będą publikowane;) Komentarze stanowiące offtop od tematyki bloga również trafią do spamu:)

Copyright © 2017 HappySunny