12/03/2019

POMADKI GOLDEN ROSE MY MATTE LIP INK MATTE LIQUID LIPSTICK - LEPSZE OD LONGSTAY I SOFT&MATT?

Hej;) Dzisiaj zapraszam Was na recenzję nowości do marki Golden Rose, czyli matowej pomadki w płynie My Matte Lip Ink Matte Liquid Lipstick. Jeśli chcecie wiedzieć czy warto ją kupić, jak z jej trwałością, jak wypada na tle swoich poprzedników, to koniecznie czytajcie dalej :)


recenzja matowej pomadki w płynie golden rose my matte lip ink matte liquid lipstick


Moim zdaniem pomadka ma ciut gorsze krycie niż jej poprzednicy, choć oczywiście najlepiej byłoby to sprawdzić na ciemnych, intensywnych kolorach. Ja postawiłam na nudziaka, więc niestety ta różnica nie jest bardzo zauważalna. Aby osiągnąć głębię koloru i pełne krycie, nakładam dwie cieniutkie warstwy Dzięki temu, że formuła jest lekka, nic mi się nie warzy.

Pomadka pachnie słodko, podobnie jak te z serii Longstay.

KREMOWA KONSYSTENCJA I DOBRE KRYCIE

Konsystencja tej pomadki jest mniej gęsta, mniej piankowa i musowa niż tych z serii Soft&Matte, ale gęstsza i znacznie bardziej kremowa niż tych z serii Longstay.

Jej formuła jest bardzo lekka i komfortowa. Kompletnie nie czuć jej na ustach. Po zastygnięciu nie lepi się. Nie jest też sucha jak wiór. Wygląda na ustach bardzo ładnie i lekko. Nie wchodzi w załamania, nie kruszy się, nie warzy. Nie wysusza ust, nawet stosowana na dłuższą metę. 

Nie zastyga na mat od razu, zajmuje jej to ciut dłużej niż tej z serii Longstay, co daje czas na ewentualne poprawki.

BARWI USTA?

Podejrzewam, że ciemniejsze kolory będą mocno wżerać się w usta, ponieważ jak je swatchowałam na dłoni i to przez długi czas nie mogłam się ich domyć! Przy nudziakach ten efekt nie jest tak zauważalny.

recenzja matowej pomadki w płynie golden rose my matte lip ink matte liquid lipstick

SUPER TRWAŁOŚĆ

Pomadka bardzo długo utrzymuje się na ustach. Moim zdaniem bije na głowę swoich poprzedników. Ma też nad nimi jeszcze jedną przewagę - kompletnie się nie rozmazuje, nie rozlewa poza kontur, nawet po jedzeniu tłustych posiłków. Wytrzymuje drobny posiłek i picie, przy tłustszym jedzeniu, "zjada się", ale w bardzo estetyczny sposób. Pomadka nie odcina się od wewnętrznej strony ust. Ściera się równomiernie. Nie odbija się na szklankach.

PIĘKNY NUDZIAK - POMADKA W KOLORZE UST?

03 to brudny róż z nutką beżu. To jakby ulepszony kolor naszych ust. Jest to odcień dość neutralny i pasujący wielu karnacjom.

recenzja matowej pomadki w płynie golden rose my matte lip ink matte liquid lipstick


Pomadka na ten moment występuje w 14 kolorach - od nudziaków, po fiolety, czerwienie i bordo.

ŁATWA APLIKACJA

Aplikator pomadki My Matte Lip Ink różni się od aplikatorów dwóch poprzednich płynnych pomadek. Tam mieliśmy płaskie gąbeczki. W tej pomadce gąbeczka jest klasyczna, z jednej strony ścięta, co na pewno ułatwia wyrysowanie konturu ust.

recenzja matowej pomadki w płynie golden rose my matte lip ink matte liquid lipstick

Dajcie znać w komentarzach jak Wam się podoba jej kolor, czy już ich używałyście lub czy macie w planach ich zakup.

8 komentarzy:

Dziękuję za odwiedziny;) Jeśli masz pytanie, zadaj je w komentarzu pod postem - na pewno odpowiem!

To nie jest miejsce na reklamę, więc proszę o niepozostawianie linków i komentarzy mających na celu autopromocję. Wszystkie tego typu treści nie będą publikowane;) Komentarze stanowiące offtop od tematyki bloga również trafią do spamu:)

Copyright © 2017 HappySunny