1/20/2020

RECENZJA PALETKI CIENI GLAMSHOP KWITNĄCA WIŚNIA

Hej:) Dzisiaj zapraszam Was na recenzję paletki cieni Kwitnąca Wiśnia marki Glamshop, która powstała z youtuberką Agnieszką Janoszką. Jeśli chcecie wiedzieć czy moim zdaniem jest tak świetna jak wszyscy mówią, koniecznie czytajcie dalej :)

recenzja paletki cieni glamshop kwitnąca wiśnia x dim agnieszka janoszka


W paletce znajduje się 10 cieni - 5 matowych i 5 błyszczących.

Jeśli chodzi o cienie matowe, mamy tu jasny neutralny beż Śnieżny Płatek, brudny morelowy róż Rumieniec Wiosny, zgaszony róż Kwitnący Róż, chłodny średni brąz Zwinięty Pąk oraz zgaszony fiolet z domieszką szarości Kora Wiśniowa. Co do cieni błyszczących, znajdziemy tu jasny chłodny róż Pośród Lampionów, cieliste złoto Delikatność Natury, róż Wodne Odbicie, chłodny brąz Pień w Słońcu oraz różowawy fiolet Niesiony Wiatrem.

Wszystkie matowe cienie są mocno napigmentowane i mają jedwabistą konsystencję. Łatwo przyklejają się do powieki, bez problemu się rozcierają i łączą ze sobą. Ponadto bez trudno można je zbudować i zintensyfikować efekt.

recenzja paletki cieni glamshop kwitnąca wiśnia x dim agnieszka janoszka

Błyszczące cienie mają bardzo różne wykończenia. Pośród Lampionów i Wodne Odbicie to grubo zmielone cienie foliowe, które łatwo przyklejają się do powieki i mocno odbijają światło. Delikatność Natury to również cień foliowy, ale drobniej zmielony i przez to też mniej odbijający światło. Z kolei cienie Pień w Słońcu i Niesiony Wiatrem mają bardziej metaliczne wykończenie i mniej odbijają światło.

Kolorystyka paletki jest idealnie skomponowana. Wszystkie kolory do siebie pasują, łatwo w siebie przechodzą, dzięki czemu można je bardzo łatwo stopniować i łączyć ze sobą bez zastanowienia, w ciemno. Paletka jest idealna do makijaży dziennych. Cienie są na tym samym poziomie jasności. Nie ma tu koloru, którym można by przyciemnić makijaż, dlatego przy makijażach wieczorowych, zazwyczaj uzupełniam ją paletką Retro.

Poniżej możecie zobaczyć jak prezentują się swatche cieni:

recenzja paletki cieni glamshop kwitnąca wiśnia x dim agnieszka janoszka swatche


Dajcie znać w komentarzach jak się Wam podoba paletka. 

3 komentarze:

Dziękuję za odwiedziny;) Jeśli masz pytanie, zadaj je w komentarzu pod postem - na pewno odpowiem!

To nie jest miejsce na reklamę, więc proszę o niepozostawianie linków i komentarzy mających na celu autopromocję. Wszystkie tego typu treści nie będą publikowane;) Komentarze stanowiące offtop od tematyki bloga również trafią do spamu:)

Copyright © 2017 HappySunny