9/13/2020

KONFERENCJA MEET BEAUTY 2020 ONLINE

Hej;) Wczoraj miałam przyjemność uczestniczyć w V edycji konferencji Meet Beauty, która tym razem odbyła się online. Jeśli chcecie poznać moje wrażenia, czytajcie dalej :)

konferencja meet beauty 2020 online piąta edycja

Konferencja odbyła się w 12 września. Tym razem nie musiałam wstawać skoro świt i jechać do Warszawy - wystarczyło z filiżanką kawy w dłoni zasiąść przed komputerem.

konferencja meet beauty 2020 online piąta edycja

W harmonogramie były zaplanowane cztery wykłady. Pierwszym prelegentem była Anna Pytkowska z agencji BLOGmedia. Pani Ania wyjaśniła czym w jej odczuciu różni się bycie twórcą od bycia influencerem. Opowiadała też sporo na temat współprac z markami kosmetycznymi. Wyjaśniała jakie statystyki od strony klienta są kluczowe w przypadku bloga, jakie w przypadku Instagrama, a także co jest istotne w przypadku Youtuba. Wykład był bardzo interesujący i można było z niego wynieść sporo wiedzy.

konferencja meet beauty 2020 online piąta edycja

Kolejną prelekcją był wywiad z Panią Magdaleną Teterko-Walczak z firmy NuSkin. Przyznam, że dla mnie było to najsłabsze ogniwo całej konferencji. Ja osobiście nie dowiedziałam się z tej prelekcji niczego nowego, niczego interesującego. Odebrałam ją jako nachalną reklamę MLM. Wydaje mi się, że inni uczestnicy mieli podobne odczucia. Co więcej, wywiad zamiast zachęcić mnie do poznania marki, kompletnie mnie do niej zniechęcił.

konferencja meet beauty 2020 online piąta edycja

Następna prelekcja wynagrodziła stracony wcześniej czas. Wykład Pani Anny Bukowskiej z marki Uzdrovisco był niesamowicie interesujący. Pani Ania opowiadała o budowie skóry, o działaniu składników aktywnych, o tym które z nich mają realne szanse wniknąć w głąb skóry, co można zrobić, żeby poprawić wnikanie składników aktywnych i na koniec przedstawiła nam nową serię fitokosmetyków marki Uzdrovisco. Pani Ania ma tak przyjemny głos, że można jej słuchać godzinami, z zapartym tchem :)

konferencja meet beauty 2020 online piąta edycja

Ostatnia prelegentką była Agnieszka Niedziałek z wwwlosy.pl, która opowiadała o swojej firmie - o tym jak zaczynała, jak po kolei tworzyła swoją markę. Agnieszka jest niesamowicie pozytywną i uzdolnioną osobą z ogromną energią. Jej wykład był niesamowicie inspirujący i motywujący. Gratuluję jej sukcesu i zazdroszczę (oczywiście w pozytywnym sensie) kreatywności i przedsiębiorczości. 

konferencja meet beauty 2020 online piąta edycja

Na tym skończyła się konferencja. Teraz podzielę się z Wami moją opinią na temat plusów i minusów tej formy konferencji. Przede wszystkim to ogromna wygoda - nie musicie dojeżdżać, martwić się o nocleg, po prostu wstajecie rano, włączacie laptopa i już! Super, że połączanie było dobrej jakości i nie było żadnych problemów technicznych. 

Minusem jest na pewno to, że przy takiej formie nie można było zorganizować warsztatów, które ja osobiście uwielbiałam. Nie było też możliwości rozmowy z przedstawicielami marek i poznania nowych osób. Za to fajnie, że był włączony chat, dzięki któremu mogliśmy się ze sobą komunikować, choć oczywiście to nie to samo co rozmowa na żywo :)

Podsumowując, ja jestem ogromnie zadowolona z konferencji. Wyniosłam z niej sporo wiedzy, motywacji do dalszego prowadzenia bloga i mnóstwo pozytywnej energii. Cieszę się, że konferencja nie została odwołana całkowicie, a po prostu odbyła się online. W obecnych czasach to było najrozsądniejsze i najlepsze rozwiązanie, a kiedyś na pewno jeszcze spotkamy się wszyscy na żywo :) Podobno kolejna edycja ma odbyć się w marcu, też online - nie mogę się doczekać!

1 komentarz:

Dziękuję za odwiedziny;) Jeśli masz pytanie, zadaj je w komentarzu pod postem - na pewno odpowiem!

To nie jest miejsce na reklamę, więc proszę o niepozostawianie linków i komentarzy mających na celu autopromocję. Wszystkie tego typu treści nie będą publikowane;) Komentarze stanowiące offtop od tematyki bloga również trafią do spamu:)

Copyright © 2017 HappySunny