WSPÓŁPRACA
 
Propozycje współpracy proszę kierować na:

happysunnyblog@gmail.com


Czytelniczki bloga "Happy Sunny" to głównie kobiety w wieku 18-34 lat, interesujące się tematyką urodową - kosmetykami, makijażem, pielęgnacją.

Oferuję różne formy współpracy: testy i recenzje produktów oraz usług, konkursy dla czytelniczek na blogu i mediach społecznościowych, fotorelacje z eventów i wyjazdów, banery reklamowe, ambasadorstwo makri. Jestem otwarta zarówno na współprace jednorazowe jak i długofalowe. Jeśli masz inny pomysł na współpracę, napisz do mnie! Jestem otwarta na nowe wyzwania.

Statystyki Google Analytics przesyłam na życzenie klienta drogą mailową.

Realizuję współprace, które wpisują się w tematykę bloga i odpowiadają moim przekonaniom. Każdy post sponsorowany jest oznaczony i zawiera moją rzetelną i szczerą opinię. Nie publikuję treści gotowych. Ceny artykułów sponsorowanych są ustalane indywidualnie.


COOPERATION 

Proposals for cooperation should be directed to:

happysunnyblog@gmail.com

The readers of blog "Happy Sunny" are mainly women aged 18-34, interested in beauty topics - cosmetics, make-up, care.

I offer various forms of cooperation: tests and reviews of products, giveaways for readers on the blog and social media, photoreports from events, advertising banners, patronage. I am open to both one-time and long-term cooperation. If you have another idea for cooperation, write to me! I am open to new challenges.

I send Google Analytics statistics at the customer;s request by e-mail.

I implement cooperation that fits the subject of the blog and meets my convictions. Each sponsored post is marked and contains my honest and sincere opinion. I do not publish finished content. The prices of sponsored articles are set individually.


ZAUFALI MI JUŻ MIĘDZY INNYMI:


WSPÓŁPRACUJĘ TAKŻE Z:


https://poradyfit.pl/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny;) Jeśli masz pytanie, zadaj je w komentarzu pod postem - na pewno odpowiem!

To nie jest miejsce na reklamę, więc proszę o niepozostawianie linków i komentarzy mających na celu autopromocję. Wszystkie tego typu treści nie będą publikowane;) Komentarze stanowiące offtop od tematyki bloga również trafią do spamu:)

Copyright © 2017 HappySunny