Cześć! Mam na imię Kamila i witam Cię na happysunnyblog.

o mnie happysunny

Jestem absolwentką filologii rosyjsko-angielskiej. Kiedy byłam dzieckiem chciałam zostać dziennikarką, kiedy byłam nastolatką pokochałam fotografię. Ten blog powstał właśnie z pasji do pisania i robienia zdjęć.

Moja przygoda z blogowaniem rozpoczęła się w maju 2014 roku. To właśnie wtedy zaczęłam interesować się pielęgnacją włosów i zostałam stuprocentową 'włosomaniaczką'. Z biegiem czasu krąg moich zainteresowań rozszerzył się o makijaż.

Kiedy nie bloguję, uczę inne osoby języków, tomami pochłaniam książki, trenuję pole dance i zajmuję się wizażem. Ten blog to miejsce, w którym łączę wszystkie swoje pasje i dzielę się nimi z czytelnikami.

Zachęcam Cię do polubienia mojego Instagrama, gdzie informuję o wszystkich nowych postach, a od czasu do czasu pokazuję kulisy blogowania. Nie zapomnij także zajrzeć na mój fanpage na Facebooku. Jeśli chcesz poznać mnie z prywatnej strony, koniecznie zajrzyj na moje drugie, bardziej lifestyle'owe konto na Instagramie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny;) Jeśli masz pytanie, zadaj je w komentarzu pod postem - na pewno odpowiem!

To nie jest miejsce na reklamę, więc proszę o niepozostawianie linków i komentarzy mających na celu autopromocję. Wszystkie tego typu treści nie będą publikowane;) Komentarze stanowiące offtop od tematyki bloga również trafią do spamu:)

Copyright © 2017 HappySunny