Cześć! Mam na imię Kamila i witam Cię na "Happy Sunny" blog.Z wykształcenia jestem absolwentką filologii rosyjsko-angielskiej, z zawodu HR-owcem, a z pasji - makijażystką i blogerką. Kiedy byłam dzieckiem chciałam zostać dziennikarką, jako nastolatka pokochałam fotografię. Ten blog powstał właśnie z pasji do pisania i robienia zdjęć. Na co dzień prowadzę salon kosmetyczny, pracownię dekoracyjną i sklep z zabawkami dla dzieci.

Moja przygoda z blogowaniem rozpoczęła się w maju 2014 roku. To właśnie wtedy zaczęłam interesować się pielęgnacją włosów i zostałam stuprocentową 'włosomaniaczką'. Z biegiem czasu obszar moich zainteresowań rozszerzył się o makijaż.

Kiedy nie bloguję, uczę inne osoby języków, tonami pochłaniam książki, trenuję pole dance i zajmuję się wizażem. Ten blog to miejsce, w którym łączę wszystkie swoje pasje i dzielę się nimi z czytelnikami.

Zachęcam Cię do obserwowania mojego profilu na Instagramie, gdzie informuję o wszystkich nowych postach, a od czasu do czasu pokazuję kulisy blogowania. Nie zapomnij także zajrzeć na mój fanpage na Facebooku. Jeśli chcesz mnie lepiej poznać, śledź Insta Story. Możesz również zajrzeć na mój drugi, bardziej lifestyle'owy priofil na Instagramie.


Hi! My name's Kamila and I welcome you to "Happy Sunny" blog.

I'm a Russian & English philologist by training, a HR Specialist by profession and a Make-up Artist and a Blogger by passion.

My adventure with blogging has begun in May 2014. That's when I got into hair care. Over time, my area of interets has expanded to include make-up.

When I'm not blogging, I'm teaching other people languages, I'm travelling, I'm reading lots of books, I'm training pole dance and I'm doing make-ups. This blog is a place where I combine all my passions and share them with my readers.

I encourage you to follow my Instagram profile, where I inform you about all new posts and I show Behind-The-Scenes of blogging. Don't forget to look at my Facebook fanpage. If you want to get to know me better, check my Insta Story. You can also follow my second, more lifestyle Instagram profile.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny;) Jeśli masz pytanie, zadaj je w komentarzu pod postem - na pewno odpowiem!

To nie jest miejsce na reklamę, więc proszę o niepozostawianie linków i komentarzy mających na celu autopromocję. Wszystkie tego typu treści nie będą publikowane;) Komentarze stanowiące offtop od tematyki bloga również trafią do spamu:)

Copyright © 2017 HappySunny